Pozáruční opravy a servis

Pozáruční opravy provádím téměř u většiny značek.

U pozáruční opravy se v první řadě snažím závadný originál díl opravit. Např. vadné relé v řídící elektronice lze vyměnit, aniž by bylo nutné měnit celý modul. Nejčastější závady na motoru pračky lze odstranit opravou a údržbou motoru, čímž se ušetří polovina ceny nového motoru a životnost po opravě je téměř stejná jako v případě výměny celého motoru.  

 

V případech kdy je nutné vyměnit originální díl a oprava se stává nerentabilní, mohu doporučit či zajistit nový spotřebič a naistalovat jej. Na přání také zajistím repasovaný značkový spotřebič se zárukou za výhodnou cenu.

Většinu oprav provádím u zákazníka. Pokud je oprava náročnější, spotrřebič si odvezu do dílny. Po dohodě lze spotřebič dovézt rovnou do dílny.

U závad , jejichž odstranění (nebo objednání potřebného dílu) vyžaduje delší dobu, mohu zajistit, dovézt a nainstalovat na danou dobu náhradní spotřebič.

 

Pozáruční servis provádím především u těchto značek:

AEG, Elektrolux, Zanussi, Bosch, Siemens, Fagor, Mora, Gorenje, Ardo, Hoover, Beko, Candy, Eurotech, Iberna, Baumatic, Ignis, Indesit, Philco, Romo, Tatramat, Whirpool, Aspes, Hotpoint, Iberna, Malber, Maps. VM, Ariston, Haier. Brandt, Siltal, LG, Samsung, Ariston, Lavamat, Polar.